Pożyczka zawsze dostępna dla wszystkich 2019-10-31

Jak znaleźć tanią szybką pożyczkę?

Poszukiwania taniej szybkiej pożyczki mogą okazać się bardzo czasochłonne, dlatego warto skorzystać z pomocy strony Pozyczki247, która jest kompletną bazą informacji o pożyczkach, gdzie można znaleźć istotne informacje i porady dotyczące szybkich pożyczek. Korzystanie z Pozyczki247 znacznie zwiększy naszą wiedzę na temat dostępnych ofert i ułatwi podjęcie decyzji

Warto zwrócić uwagę na możliwość ubiegania się o kilka szybkich pożyczek jednocześnie co pozwala porównać wybrane oferty i skorzystać z tej najbardziej odpowiadającej naszym potrzebom i możliwością.

W jakim czasie otrzymam swoją pożyczkę?

Pieniądze na rachunek bankowy lub gotówką zostają wysłane po podpisaniu umowy przez obie strony. Pieniądze na rachunek bankowy są wysyłane po potwierdzeniu wniosku.

Czy jednocześnie można mieć kilka pożyczek?

Tak, można mieć jednocześnie kilka aktywnych pożyczek.

Co to jest – RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania)?

Jednym z najlepszych instrumentów dla porównania kredytodawców to RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania). Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to wspólne kwoty kredytu, to są wszystkie kwoty, włącznie opłatę za podpisanie umowy, oprocentowanie kredytu, inne  wydatki związane z kredytami, i inne. RRSO  jest wyrażona jako procent kwoty udzielonego kredytu. Dokładną RRSO odnośnie odpowiedniej firmy możno dowiedzieć się na stronie internetowej kredytodawcy.

Co zrobić jeśli nie mogę spłacić pieniędzy w ustalonym czasie?

Spłata pożyczki musi nastąpić zgodnie z harmonogramem, w przypadku niezgodności z harmonogramem płatności naliczane będą odsetki karne. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki skontaktuj się z obsługą klienta.

Pożyczki online 24/7

Strona główna Pozyczki247.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek pieniężnych. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównaniu posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej. Minimalny okres spłaty pożyczki 62 dni, maksymalny czas spłaty 1 rok. Maksymalne RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) 1926.28%. Reprezentatywny przykład dla pożyczki: 1000 ZŁ na 3 miesiące, prowizja 161 ZŁ, całkowity koszt 1161 ZŁ, RRSO 513.59%.